Každý zaměstnanec má svůj úsek, o který se stará. V případě potřeby si ale vypomáháme i mezi úseky.
Podívejte se do naší fotogalerie.

Ovoce - Zelenina

Ovoce a zelenina je většinou první úsek, který vidí zákazník, když přijde do naší prodejny. A první dojem je důležitý pro každého z nás. Proto průběžně zboží doplňujeme, kontrolujeme čerstvost a kvalitu potravin.

Čerstvý servis

Pečivo, sýry, lahůdky, maso, ovobar

V BILLA si zakladáme na čerstvých úsecích. Proto je důležité, aby odpovídaly našim standardům – čerstvé a doplněné. Pod privátní značkou Vocílka navíc najdete pouze české maso, na které jsme pyšní.

Mléčné

Kvalita a záruka zboží je zde klíčová. Nikdo z nás si nechce kupovat prošlé zboží 🙂 Každé ráno kontrolujeme, zda některý z produktů neprochází – máme na to vlastní systém. Denně zboží doplňujeme a v regálech srovnáváme.

Food a nonfood

Koloniál – Drogerie – Cukrovinky – Nápoje – Non food

Na těchto úsecích máme trvanlivější zboží než na těch čerstvých. Přesto se snažíme udržovat regály doplněné a správně objednané. Na větších prodejnách se o každý úsek stará jeden zaměstnanec. V menších prodejnách jsou úseky sloučeny do jednoho, nebo se o některou část stará zástupce vedoucí/ho prodejny, pokladní či skladník.

Pokladny

Příjemný zaměstnanec na pokladně je často důvodem, proč se zákazník rád vrátí. A to je rozhodně náš cíl 🙂 Někteří pokladní jsou celou pracovní dobu za kasou, jiní mají navíc přidělený úsek prodejny, o který se starají. Hlavní pokladní se pak stará o hladký chod oddělení, za který zodpovídá.

Sklad

Na každé prodejně vypadá sklad trochu jinak. Všude je ale jeho pánem skladník, který přijímá zboží pomocí PDT pistole, a často pomáhá zaměstnancům z ostatních úseků dopravit palety se zbožím na správné místo. Na většině prodejen má navíc na starosti doplňování úseku nápojů. Z tohoto důvodu je práce vhodná spíše pro muže – přesto ale máme i ženy skladnice.

Další pozice

Hladký chod prodejen je zajištěn díky vedoucím prodejen a jejich zástupcům. Celý tým ale tvoří také administrativní pracovníci, brigádníci a pracovníci úklidu. Ti všichni se starají o to, aby se u nás zákazníkům dobře nakupovalo.

Zázemí

Zázemí pro zaměstnance se liší prodejna od prodejny. V zásadě ale mají zaměstnanci k dispozici kuchyňku, šatnu a toalety. Naše nové nebo zrekonstruované prodejny odpovídají stylu na fotkách.

Benefity

Našim zaměstnancům nabízíme hned několik benefitů. Zde uvádíme výčet těch nejzajímavějších. Snažíme se pro vás nabídku neustále rozšiřovat.

5 týdnů dovolené
Mzdové příplatky nad rámec zákona
100Kč stravenky
Benefitní Cafeterie
Multisport karta 400 Kč/měsíc
Odměny při pracovních výročích
Odměna za doporučení kolegy
Možnost kariérního růstu

Výběrové řízení ⭐ Nevíte, jak napsat životopis? Stáhněte si naši šablonu.

Způsoby přihlášení

na prodejně

nebo telefonicky

pokud je uvedeno v inzerátu

Co se bude dít dál?

Ozveme
se vám

telefonicky

Osobní
pohovor

Jednokolový, cca 20-40 min.

Domluvíme se

První dny v BILLE aneb pohodový nástup do nové práce

Nejcennějším zdrojem společnosti BILLA jsou naši zaměstnanci a kolegové. Proto klademe důraz na jejich vzdělávání a rozvoj. Nabízíme zaškolení pro nováčky i kolegy s dlouholetou praxí.

Tréninková centra

Společnost BILLA má v České republice dvě moderní tréninková centra (TC), jedno pro Čechy a jedno pro Moravu. TC Brno vzniklo v únoru 2015 a TC Praha následující rok v září 2016. Školicí místnosti jsou zařízeny stejným vybavením, jako prodejny – pokladny, obslužný pult, nářezové stroje, pece, atd.

Mentor – podpora pro nováčky

Na každé prodejně funguje pozice mentora, který je průvodcem každého našeho nového kolegy. Úkolem mentora je pomoci s co nejhladším zaškolením a především podpořit co nejpříjemnější vstup do nového kolektivu.

Školení pro vedoucí

Pokud budete mít chuť na sobě pracovat a máte ambice na vedoucí pozici, máme pro vás připravena i manažerská školení a rozvoj.

Školicí místnost s obslužným pultem, pecí, apod.
Školicí místnost s obslužným pultem, pecí, apod.
Velká školicí místnost v TC Brno.
Velká školicí místnost v TC Brno.

Brigády

Brigádníky přijímáme od 15 let věku po ukončení povinné školní docházky. Na pokladnách a pro práci s některými zařízeními je podmínkou věk alespoň 18 let.

Brigádníky u nás rádi uvítáme během celého roku, zejména však o letních prázdninách. V případě zájmu reagujte na vybraný inzerát nebo se osobně zastavte přímo v prodejně.

Přehled brigád

Učni

Na našich prodejnách nabízíme praxi pro studenty středních škol a učilišť. Spolupracujeme s velkým množstvím škol po celé České republice a jsme otevřeni spolupráci s novými školami. Umožňujeme také exkurze do našich tréninkových center v Praze a Brně.

Studentům na praxi samozřejmě nabízíme finanční ohodnocení. Po dokončení studia absolventy rádi zaměstnáme na pracovní poměr.

V případě zájmu o odbornou praxi kontaktujte naše personální oddělení na tel.: 720 056 516, nebo e-mailu: p.hulova@billa.cz

Nastavení cookies