TRANSPORT MANAGER

Hledáte zodpovědnou práci, kde budete mít na starosti dopravu celého skladu? Máte zkušenosti s řízením lidí a chcete pracovat u stabilního zaměstnavatele? Pak jste na správné adrese.

Náplň práce, na kterou se můžete těšit:

• Odpovědnost nad přepravou ze všech centrálních skladů společnosti
• Komunikace s jednotlivými smluvními dopravci a oddělením prodeje
• Organizace, analyzování a optimalizace expedičních procesů
• Příprava, průběh a vyhodnocování výběrových řízení
• Vedení a rozvoj vedoucích pracovníků expedice

Co od Vás požadujeme:

• Profesní zkušenosti v dopravě minimálně 3 roky
• Znalost legislativy spojenou s přepravou zboží
• Analytické a organizační schopnosti
• Zkušenost s vedením lidí
• ŘP skupiny B
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme:

• Práci v moderních skladech v Modleticích u Prahy (exit D1 Říčany u Prahy)
• Mobilní telefon
• Služební automobil
• 5 týdnů dovolené
• Dotovanou Multisport kartu za 400 Kč/měsíc
• Vzdělávací programy
• Závodní stravování, částečně dotované zaměstnavatelem (oběd 40 Kč)
• Další benefity odvíjející se od počtu odpracovaných let

V případě zájmu zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka "Mám zájem".

Zjistěte více o práci v BILLE

Chcete pracovat pro BILLU? Zjistětě jak to u nás chodí a jak se staráme o své zaměstnance.