Volná místa sklad

Čerstvost, stabilita, jistota, příjemné prostředí a férový přístup k zaměstnancům – to je BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG.
Chceme být pro vás tím nejlepším zaměstnavatelem. Přidejte se k nám!

EXPEDIENT II.

billa

Sklad

Pro svůj centrální sklad v Modleticích u Prahy (okr. Praha - východ, D1 - exit 10), přijmeme nového kolegu:

Náplň práce:

• Kontrola nakládky zboží
• Kontrola počtu připravených a vydaných palet (po vyskladnění i nakládce)
• Dohled při nakládce zboží na LKW
• Plombování expedičních vozidel
• Práce v týmu s ostatními expedienty
• Spolupráce s ostatními zaměstnanci skladu a oddělení logistiky

Požadujeme:

• SOU či SŠ vzdělání
• Zkušenosti s prací ve skladu - výhodou
• Základní znalosti práce na PC
• Komunikační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost
• Ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

• Zajímavou práci v moderním skladu v Modleticích u Říčan
• Příplatky za noční a víkendové směny nad rámec zákona
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Závodní stravování, částečně dotované zaměstnavatelem (oběd 40 Kč)
• Možnost odborného rozvoje
• Zázemí silné nadnárodní společnosti

V případě zájmu zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka "odpovědět" nebo nás kontaktujte na tel: 323 625 332

Informace o pozici

Místo pracoviště

67, 251 01  Modletice-Modletice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

BILLA, spol. s r. o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Šárka Vyhnánková