VEDOUCÍ EXPEDICE - SUCHÝ SKLAD

Máte zkušenosti s vedením lidí a chcete pracovat u stabilního zaměstnavatele? Pak jste na správné adrese.

Náplň práce, na kterou se můžete těšit:

• ZAJIŠTĚNÍ:
- optimálních procesů k realizaci transportů
- rychlé rotace v oblasti expedice zboží
- vedení a školení zaměstnanců v oblasti expedice zboží
- dodržování pracovních směrnic a pracovních postupů v oddělení
• Komunikace s dopravci a ostatnímu úseky skladu

Co od Vás požadujeme:

• Organizační schopnosti
• Odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
• Zkušenosti s vedením lidí
• Schopnost prosadit své cíle a řešit problémy

Nabízíme:

• Práci v moderních skladech v Modleticích u Prahy (exit D1 Říčany u Prahy)
• Mobilní telefon
• 5 týdnů dovolené
• Dotovanou Multisport kartu za 400 Kč/měsíc
• Vzdělávací programy
• Závodní stravování, částečně dotované zaměstnavatelem (oběd 40 Kč)
• Další benefity odvíjející se od počtu odpracovaných let

V případě zájmu zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka "Mám zájem".

Zjistěte více o práci v BILLE

Chcete pracovat pro BILLU? Zjistětě jak to u nás chodí a jak se staráme o své zaměstnance.