Volná místa sklad

Čerstvost, stabilita, jistota, příjemné prostředí a férový přístup k zaměstnancům – to je BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG.
Chceme být pro vás tím nejlepším zaměstnavatelem. Přidejte se k nám!

Vedoucí příjmu chlazeného zboží

billa

Sklad

Pro svůj centrální sklad v Modleticích u Prahy hledáme nového zaměstnance.

Hledáte zaměstnavatele, který jedná fér? Chcete pracovat tam, kde Vám zaplatí každou hodinu navíc? Zkuste to s námi! Rádi Vás poznáme.

Náplň práce:

  • Vedení a organizace personálu na úseku příjmu zboží
  • Zajištění bezproblémové spolupráce: dodavatelé, ostatní oddělení
  • Kontrola přijatého zboží v systému
  • Vedení svěřeného oddělení

Požadujeme:

  • Ochota pracovat v noci, popřípadě o víkendech
  • Organizační schopnosti
  • Zodpovědnost
  • Vedení lidí

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Služební telefon
  • Měsíční prémie
  • Roční prémie
  • Mzdu vždy pravidelně do 15. dne v měsíci
  • Stravenky

Nabízíme Vám práci v moderních skladech v Modleticích u Prahy (exit D1 Říčany u Prahy). Tak co, jdete do toho s námi?

Pošlete nám svůj kontakt prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“ nebo rovnou volejte na 323 625 163. Rádi zodpovíme i Vaše dotazy.
Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

Místo pracoviště

67, 251 01  Modletice-Modletice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

BILLA, spol. s r. o.

Kontakt

Šárka Vyhnánková