Volná místa sklad

Čerstvost, stabilita, jistota, příjemné prostředí a férový přístup k zaměstnancům – to je BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG.
Chceme být pro vás tím nejlepším zaměstnavatelem. Přidejte se k nám!

Pracovník obalového hospodářství

billa

Sklad

Pro svůj centrální sklad v Modleticích u Prahy (okr. Praha - východ, D1 - exit 10), přijmeme nového kolegu:

Náplň práce:

• organizace a evidence transportních pomůcek
• příjem a výdej transportních pomůcek
• práce ve dvousměnném provozu
• umístění a optimalizace transportních pomůcek ve skladu

Požadujeme:

• SOU či SŠ vzdělání
• Zkušenosti s prací ve skladu - výhodou
• Základní znalosti práce na PC
• Komunikační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost
• Ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

• příplatek za ztížené pracovní prostředí
• 5 týdnů dovolené
• důkladné zaškolení na pracovní pozici včetně manipulační techniky
• práci v příjemných prostorách moderního skladu
• férové jednání a práci v přátelském kolektivu
• stravenky

Sklad je dostupný z dálnice D1, exit 10.

Pošlete nám svůj kontakt prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“ nebo rovnou kontaktujte p. Šipku na emailové adrese m.sipka@billa.cz nebo na tel.: 601 159 890
Více info na www.billa.jobs.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

67, 251 01  Modletice-Modletice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

BILLA, spol. s r. o.

Kontakt

Šárka Vyhnánková