Čerstvost, stabilita, jistota, příjemné prostředí a férový přístup k zaměstnancům – to je BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG.
Chceme být pro vás tím nejlepším zaměstnavatelem. Přidejte se k nám!

BRIGÁDA NA PASIVNÍ LINCE 120 Kč/hod.

billa

Centrála

Jste maminka/tatínek na rodičovské dovolené nebo student/ka hledající přivýdělek? Baví Vás telefonování, ale nerad/a někoho oslovujete aktivně? Nabízíme Vám možnost brigády přímo na naší centrále.

Co budete dělat?

  • Zodpovídat telefonické a emailové dotazy zákazníků BILLA
  • Řešit zákaznické stížnosti, přijímat pochvaly
  • Procesovat přihlášky do BILLA Bonus Clubu
  • Pracovat s databází a intranetem

Jaké máme požadavky?

  • Možnost docházet do práce 2 - 5x týdně od 9:00 do 16:30 hod. (dle domluvy)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pozitivní přístup k zákazníkům, schopnost empatie
  • Základní znalost MS Office
  • Praxe na infolince vítána

Co Vám nabídneme?

  • Možnost dlouhodobé spolupráce formou DPP/DPČ
  • Odměnu 120 Kč/hod.
  • Zvýhodněné stravování ve firemní jídelně (polední menu za 40,- Kč)
  • Firemní autobus z metra C – Opatov (cesta trvá 10 min k nám do Modletic)
  • Seznámení se s prostředím retailové společnosti
  • Místo výkonu práce: Modletice u Prahy (exit 10 na dálnici D1)
  • Nástup možný IHNED

Informace o pozici

Místo pracoviště

67, 251 01  Modletice-Modletice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

BILLA, spol. s r. o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Marie Šťastná