Volná místa centrála

INSIGHT A DATOVÝ SPECIALISTA

billa

Centrála

Hledáte výzvu? Jste mezi čísly jako doma a chcete využít i svou znalost cizích jazyků? Možná hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

• monitoring vývoje trhu – za účelem identifikace šancí a slabin pozice společnosti na trhu
• provádění analýz – jednotlivých skupin zboží, značek, dodavatelů, apod.
• práce se SW výzkumných agentur
• práce s interními Business Intelligence systémy na bázi SAP
• prezentace výsledků analýz v rámci společnosti
• účast na mezinárodních projektech

Přihlaste se, pokud:

• máte min. 2 roky zkušeností v oblasti FMCG/výzkumu trhu/výzkumné a datové agentury
• ovládáte MS Excel na velmi pokročilé úrovni (znalost maker výhodou)
• znalost AJ nebo NJ (občasné prezentace v cizím jazyce)

Hledáme osobnost, která:

• si rozumí s čísly a baví ji to
• je analyticky zdatná
• je orientovaná na detail, pečlivá
• má prezentační a komunikační dovednosti

Nabízíme Vám:

• pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9 – 15 hod.)
• 5 týdnů dovolené
• Zvýhodněné stravování ve firemní jídelně (výborné polední menu za 40,- Kč)
• Možnost jazykových kurzů (výuka anglického nebo německého jazyka)
• Služební telefon
• Služební notebook
• Svozovou dopravu z metra Opatov
• Odpovídající finanční ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

67, 251 01  Modletice-Modletice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

BILLA, spol. s r. o.

Kontakt

Lucie Kratochvílová